Długo zastanawiałem się nad tym , czy w ogóle poruszyć ten temat na forum DX ale ... może nie wszyscy w Polsce są z pokolenia JP i znajdą się ludzie dobrej woli. Chodzi o oddanie krwi dla policjanta z Dąbrowy Górniczej.Chłopakowi przeszczepili wątrobę ale wystąpiły komplikacje i wciąż potrzebuje transfuzji; jest w ciężkim stanie. Grupa krwi jest obojętna, chodzi tylko o wskazanie dla konkretnej osoby - czyli dla Damiana Kocot.
Poniżej masz link do stronki KWP oraz IFP http://www.slaska.policja.gov.pl/wiad...ocota.html http://www.ifp.pl/index.php
Jeśli taki apel ma szansę powodzenia, to proszę abyś wrzucił informację na stronie głównej, jeśli stwierdzisz , że nie ma sensu ...to zachowaj tą wiadomość tylko dla siebie.
Pozdrawiam Tomek vel bazi
[color=#ff0000]Nie jestem z pokolenia JP. L.[/color]
Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników. Posty są pisane przez osoby odwiedzające forum, i to one odpowiadają za treści które przekazują innym w swojej wypowiedzi.